قوانین ثبت نام در مجتمع فنی پلی تکنیک تهران

قوانین ثبت نام

متعهد می شوم با توجه به مشاوره آموزشی صورت پذیرفتـــه درمجتمع فنی پلی تکنـیک تهران شرح وظایف ذیل را با آگهی کامل مطالعه و امضاء مینمایم.
– ورود و خروج به موقع در کلاس آموزشی و رعایت شـــئونات اخلاقی و اسلامی
– خاموش نمودن یا در حالـت سکوت قراردادن تلفن هــــــمراه در کلاس.
– تغییرساعت وروز کلاس به صلاح دید واحد آموزش.
– عدم محدودیت در اسـتفاده نمودن از اساتید مرد و زن در مواقع خاص.
– معرفی کلاس و کارگاه های آموزشی وابسته به مجتمع به موجب شرایط دوره از سوی مجتمع اعلام میگردد .
– شیوه برگزاری آزمون ها طبق دستور العمل سازمان فنی حرفه ای کشور می باشد و هیچگونه اعتراضی به مجتمع فنی پلی تکنیک وارد نخواهد بود.
– درهیچ شرایطی کارآموز مجاز به کنسل نمودن کلاس نبوده (حتی در صورت هماهنگی با مربی)به جز هماهنگی وتائیدوصلاحدید واحد آموزش.
– در صورت تقسیط شهریه ارائه چک معـــتبر قبل از شروع دوره الزامی بوده ، در صورت عدم تحویل آن به مدت 48 ساعت مدارک ثبتنام ناقص محسوب میگردد وکارآموز در دوره حضور داده نخواهد شد و باید منتظر گروه جدید بماند و جز عدم تعهد کارآموز میباشد . پاس نمودن آن در تاریخ مقرر الزامیست در غیر اینصورت واحد مالی و حقوقی مجتمع از ورود کارآموز به کلاس ممانعت بعمل آورده و تعهدی برای اعطا مدرک و خدمات دیگر از مجتمع نخواهید داشت .
-استــفاده صـحیح از ابزار و وسائل آموزشی،که در صورت بروزخسارت هزینه آن به عهده کارآموز می باشد جز الزامات مجتمع میباشد .
-امضاء نمودن حضور و غیاب با هماهنگی واحد آموزش الزامیست و بیش از 3 جلسه غیبت دوره بطور خودکار کاراموز را حذف می نماید .
– شرکت در دوره های آموزشی (طبق مقررات سازمان فنی و حرفه ای) را پذیرفته و هیچگونه اعتراضی نسبت به موارد قید شده نداشته و ندارم .
– کارآموزان محترم پس از ثبت نام و شرکت در دوره آموزشی 2 مرحله مجاز به شرکت در آزمون تئوری و عملی می باشد و پس از مراحل نامبرده تجدید دوره خواهند شد .
– در صورت ثبت نام و مشاوره وامضای این فرم هیچگونه انصراف و عودت شهریه نخواهیم داشت . (طبق تشخیص واحد مالی مجتمع مبلغ ضرر و زیان به ازای انصراف در هر رشته مجزا دریافت میگردد ).
– حداکثر بازه زمانی شروع و پایان هر یک از استانداردهای دوره ، با احتساب آزمون و پیگیری آن 4 ماه می باشد .
– حفظ حرمت محيط آموزشي مجتمع فني پلی تکنیک تهران.
– عدم استفاده از هرگونه خوراكي (نوشيدني و يا مواد غذايي ديگر) در راهروها و كلاس‌هاي درس.
– عدم استعمال دخانيات در محوطه مجتمع.
– عدم تجمع دانش‌پذيران در مقابل درب‌هاي ورودي مجتمع و سلب آسايش همسايگان.
– عدم حضور همراه به عنوان ميهمان در كلاس.
– در صورت عدم تسویه شهریه طبق قوانین و مقررات مجتمع فنی پلی تکنیک تهران بعد از گذشت زمان مورد توافق ، از حضور شما در کلاس (آنلاین/حضوری) معذور
می باشیم.
– بازه زمانی ثبت نام اولیه تا تشکیل کلاس ها حداکثر 60 روز کاری می باشد و باید به تعداد نفرات حدنصاب برسد و در غیر اینصورت کار آموز می تواند دوره خصوصی (یکنفره ) را درخواست نماید و در طول 60 روز کاری شامل انصراف نمیشود .
– مجتمع هیچگونه مسئولیتی در قبال دیپلم کارو دانش –دانشگاههای کشور و –تحویل مدارک به سفارت ، حوزه نظام وظیفه و … ندارد و زمانبندی آزمون ها بر اساس تاریخ های سازمان بوده فقط به صرف مهارت فنی و حرفه ای مدرک ارائه می شود .
– کارآموز در تـمام کلاسـهای تئــوری ، عمــلی و آزمون های تستی مجتـمع شرکـت نموده و در صورت غیبـت بیـش از 3 جلسه در طـول دوره وعدم کسب نمره 85 از
آزمون های نهایی مسئولیت کلیه موارد فوق به عهده شخص کارآموز می باشد.
– راههای ارتباطی مجتمع فنی پلی تکنیک تهران از طریق واتساپ به شماره، تلفن ثابت 91008410-021 و از طریق سامانه پیامک مجتمع بوده و خارج از این شماره مجتمع هیچگونه تعهدی به کارآموز نداشته و ندارد و کلیه موارد با راههای ارتباطی فوق قابل پیگیری می باشد .
– هرگونه بی احترامی به کادر آموزش مجتمع فنی پلی تکنیک نزد مراجع قضایی بصورت یکطرفه از سوی مجتمع قابلیت دفاع داشته و هیچگونه اعتراضی به آن از طرف کارآموز
وارد نخواهد بود و بصورت یکطرفه فسخ و طبق مستندات قابلیت پیگیری دارد .
– کارآموزان نباید تحت هیچ شرایطی در فضاهای مجازی تشکل گروه ، عکسبرداری ، فیلمبرداری ، ضبط صدا و . .. را در کلاس ها انجام دهند که جز موارد مهم بوده و مجتمع می تواند کارآموز را از ورود به کلاس منع نماید و ضرر و زیان مربوطه را دریافت نماید .( حذف از دوره از طرف مدیرآموزش)
– تایید این فرم به معنای آن است که شما قوانین و مقررات آموزشی در این موسسه آموزشی را مطالعه نموده اید و با آن موافق هستید..
– لازم به ذکر است تایید این فرم به معنای رزرو ثبت نام است و هیچگونه کنسلی پس از تکمیل این فرم پذیرفته نمیشود و در گام بعدی مراجعه به مجتمع ، ثبت نام به صورت قطعی صورت می پذیرد .
– رعایت پروتکل های بهداشتی و نظافت کلاس های آموزشی الزامی می باشد و عدم رعایت آن منجر به ممانعت واحد آموزش از حضور شما در کلاس می شود .
– هیچگونه کنسلی در زمان آموزش دوره از طرف کارآموز مقدور نمی باشد و غیبت کارآموز در دوره محسوب میشود .
– اینجانب پس از تایید این فرم که به اطلاع اینجانب رسیده است ، هیچگونه انصراف و کنسلی از دوره را نمی توانم به هر دلیلی اعم از بیماری ، مهاجرت
و سایر موارد …. از مجتمع خواستار شوم و مجتمع مربوطه میتواند کلیه ضرر و زیان دوره که شامل مبلغ کل شهریه طبق مصوبه و نرم افزار محاسبه بوده را طبق نظر واحد حقوقی مجتمع (داور) را از اینجانب طلب نماید، بنده هیچگونه اعتراضی نسبت به این بند نداشته و ندارم و تخواهم داشت . ( کلیه مراجع اداری و حقوقی …)
– یک نسخه از کل قرارداد ، قرم مالی ، رسید پرداختی نزد اینجانب بوده و درقبال آن تا پایان روز کاری در مجتمع مسئول میباشم و امضای اینجانب به معنای دریافت نسخه کامل از نمونه فرم های درج در پرونده اینجانب می باشد و دریافت شده است . ( مجتمع کلیه فرم ها را تحویل اینجانب داده و هیچگونه اعتراضی نخواهم داشت )
-قرارداد مهارت آموزی مجتمع فنی پلی تکنیک تهران طبق مصوب مورخ 9/10/1396 هيات نظارت مركزي براساس ماده ۴۶ الی ۵۰ قانون كارآموزي / مهارت آموزی فصل هشتم دستورالعمل اجرایی آیین نامه نحوه ی اداره امورآموزشگاه های فنی وحرفه ای آزاد مصوب هیات نظارت مرکزی فی مابین صورت پذیرفته و به تایید اینجانب رسیده است .
-اینجانب کلیه موارد فوق را پذیرفته و کل برگه های ثبت نام را با تاکید همکاران مجتمع مطالعه و با علم اطلاعات کامل با میل و رضا کامل و آگاهی کامل از این فرم ، فرم های فوق را پذیرفته و به تایید رسانیده ام .
– کلیه ضوابط مجتمع فنی پلی تکنیک تهران و سازمان فنی و حرفه ای کشور را تایید می نمایم و قوانین را با میل شخصی خود پذیرفته ام .

دوره ای جهت خرید انتخاب نشده است

برای شروع گفتگو از همین جا آغاز کنید!